692 077 620 piotr@pkfoto.com.pl

A tak o mnie mówią

28 września odbył się Nasz Ślub i Wesele.
Dzięki temu, że zdecydowaliśmy się na współpracę z Piotrem, dziś możemy cieszyć się z przepięknych zdjęć, na których zostały uchwycone niezwykłe chwile z tego dnia.
Podczas ślubu i wesela Piotr wykonywał zdjęcia niepostrzeżenie, wręcz niezauważalnie.
Zdjęcia ukazują Nas w naturalnych sytuacjach – daleko w nich do udawanych czy wymuszonych pozycji i postaw.
Mieliśmy szansę poznać artystyczny styl Piotra, już rok przed Ślubem – podczas sesji narzeczeńskiej. Luźna atmosfera, dowolny wybór miejsca i scenerii oraz ciekawe rozwiązania, utwierdziły Nas, że dokonaliśmy słusznego wyboru. Z tego względu polecamy sesję narzeczeńskie Piotra każdej parze – idealny sposób na poznanie Jego kunsztu oraz talentu.
Kontakt z Piotrem był rewelacyjny – szybki i bezpośredni. Za każdym razem gdy mieliśmy pytania, niejasności, własne przemyślenia, uwagi – bez problemu otrzymywaliśmy wyczerpujące odpowiedzi.
Piotr liczył się z Naszym zdaniem i ewentualnymi obawami, które szybko rozwiewał dzięki Swemu doświadczeniu oraz podejściu.
Krótki czas oczekiwania na sesję narzeczeńską i ślubną oraz końcowe efekty Naszej współpracy, to kolejne mocne strony i zalety usług Piotra.
Bardzo polecamy wszystkim usługi fotografa Piotra. Z pewnością zaliczamy się do grona zadowolonych klientów Piotra, czego i Wam życzymy.
 
Marta i Szymon

 

 

Pragniemy serdecznie podziękować Piotrowi za wspaniałą i efektywną współpracę. Piotr jest fotografem kreatywnym, zmyślnym i pomysłowym. Dzięki jego nieszablonowym koncepcjom i mądrym sugestiom nasze zdjęcia cechują się oryginalnością.

Zarówno sesja narzeczeńska, jak i ślubna oraz plenerowa stanowiły dla nas doskonałą zabawę, dominowały swoboda i autentyzm. Każde ze zrobionych przez Piotra zdjęć jest inne, zjawiskowe i niepowtarzalne niczym sama uroczystość zaślubin.

Chwalimy sobie samą postawę Piotra, jego zaangażowanie oraz aktywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, dopasowywanie się do potrzeb oraz życzeń gości. Piotr jest wrażliwy na piękno i potrafi uchwycić to, co nieuchwytne. Jest fotografem z pasją. Niczym kameleon potrafi wtopić się w przestrzeń, nie jest bierny, potrafi doradzać i pomóc, prawdziwie mu zależy, aby każdy mógł w pełni cieszyć się utrwalonym na zdjęciu wizerunkiem.

Podczas sesji narzeczeńskiej dysponował atrakcyjnymi rekwizytami, które dodały zdjęciom filuterii i uroku. A w trakcie sesji plenerowej, pełen poświęcenia, wszedł to kilkustopniowej wody, aby modelowo uchwycić nasze sylwetki. Potrafił ujarzmić na zdjęciach słońce, wydobyć z natrysku skrawek tęczy, ba, sprawić, że pana młoda zaczęła latać. Słowem — magia.

Piotr spisał się celująco, dziękujemy!

Agnieszka i Dominik

 

 

 

Gdyby ktoś się nas zapytał, czy znamy dobrego fotografa, bez chwili zastanowienia odpowiedzielibyśmy, że tak. Jest nim Piotr – profesjonalny fotograf z pasją. Bardzo szybko nawiązuje kontakt, przełamując barierę na zasadzie fotograf-klient. Zmienia stresowe sytuacje w niepowtarzalne chwile. Tego dnia czuliśmy się naprawdę wyluzowani. Patrząc na zdjęcia możemy powiedzieć tylko jedno „mistrzostwo!”. Dodamy jeszcze tylko, że cała współpraca przebiega w przemiłej, wręcz przyjacielskiej atmosferze. Dziękujemy za profesjonalne ujęcie tak wyjątkowego momentu w naszym życiu. Z podziękowaniami Ilona i Grzegorz.

Ilona i Grzegorz Derbot

 

 

 

Panie Piotrze w końcu po długim czasie udało mi się napisać parę słów odnośnie naszej współpracy.
Jakieś 3 miesiące temu był nasz najpiękniejszy dzień w życiu. Dziękujemy za bardzo miłą współprace
oraz upamiętnienie naszego ślubu. Zdjęcie są przepiękne i zostaną pamiątka do końca życia.

P.S. Z pewnością Twoją osobę będziemy rekomendować wśród wszystkich, którzy poszukują dobrego fotografa!

Żaneta i Michał

Jakie zdjęcia robi Piotr to każdy może sobie zobaczyć w jego galeriach
My jesteśmy super zadowoleni.
Ja chciałbym natomiast podkreślić coś co zasługuje na najwyższe słowa uznania, mianowicie współpraca z klientem! (tu: z nami, czyli młodą parą) Od początku Piotr był jak „stary, dobry przyjaciel” dobrze się czujesz w jego towarzystwie, nie przeszkadza w rodzinnym wydarzeniu, a wręcz super doradzi w wielu sprawach, zrobi wszystko co zaplanowane, a nawet więcej (w dobrym tego słowa znaczeniu i z dobrym gustem).

W dniu ślubu mieliśmy:
– zdjęcia  w trakcie przygotowań,
– przyjazd do urzędu i ceremonia w urzędzie,
– potem zabawa aż do oczepin o północy

Dodatkowo wzięliśmy sobie sesję w plenerze:

– byliśmy w 3 miejscach ! – Piotr woził i doradzał
– czekaliśmy 2 tygodnie na odpowiednią pogodę (sesja była w weekend)

Piotr poświęcił mnóstwo czasu i zrobił wszystko po prostu super profesjonalnie.
Za wszystko mu jeszcze raz Bardzo Serdecznie Dziękujemy!

Gosia i Przemek

 

 

Dzięki moim znajomym mieliśmy okazję zapoznać się, a jednocześnie zawrzeć miłą współpracę z Piotrem. Z czego bardzo, ale to bardzo jesteśmy zadowoleni, ponieważ jest on  wyluzowanym i zarazem opanowanym człowiekiem . Ma dystans do Siebie co pozwoli niejednym zestresowanym na rozładowanie atmosfery, nie wprowadza dodatkowego zamieszania (wystarczy, ze robi to Panna Młoda).  Nam to bardzo pomogło. Już na pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy ( jeszcze wtedy z przyszłym mężem), że to będzie dobry wybór. Oprócz  pięknych prac -zdjęć przez niego wykonywanych,  ważne jest też to  by przyszłe Pary Młode bądź inni potrzebujący tejże usługi ludzie  nadawali na tych samych falach. Polecam wszystkim. Mimo iż pogodę mieliśmy ,,pod psem,, zdjęcia w milej atmosferze wyszły prześliczne, album rewelacja, cena w w 100% adekwatna do całości, zdjęć multum. Jeśli chodzi o plener otwarty na wszelkie nasze pomysły i z kontaktem co do jego realizacji (Sam dzwonił). Pozdrawiamy Serdecznie.

Zadowoleni Małżonkowie

Marlena & Leszek

 

 

„Trzy miesiące temu był nasz wyjątkowy i zwariowany ślub, i jak każda para młoda mieliśmy problem z wybraniem odpowiedniego fotografa, który ma ciekawe pomysły na sesje, a zarazem potrafi uchwycić emocje, które każdego przepełniały tego dnia.
Pan Piotr jest nie tylko bardzo zdolnym fotografem, ale i człowiekiem. Od razu zmieszał się z gośćmi, dzięki temu nie byli skrępowani, za to bardzo zadowoleni.
Polecam Piotra każdemu kto chce fotografa, który zrobi piękne żywe zdjęcia.”

Justyna i Marcin

 

  

„Dwa miesiące temu był nasz najpiękniejszy dzień w życiu-ślub Piotr Kępa- fotograf, którego talent z pasją przekładają się na wykonywaną przez niego pracę. Fenomenalne ujęcia, podziękowania dla rodziców, plener, uwaga poświęcona każdemu detalowi. A przy tym przesympatyczna osoba.:-) Nasze zdjęcia ślubne stanowią prawdziwą pamiątkę na całe życie za co jeszcze raz dziękujemy. Polecamy i życzymy każdemu takiego fotografa.”

Agnieszka i Rafał

 

 

 

„Dziękujemy za bardzo miłą współpracę. My jak również goście jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć. Oprócz profesjonalizmu nieoceniona jest miła atmosfera i bardzo fajny stosunek do gości, którzy nie uciekają przed fotografem, tylko dziękują za zdjęcia. Plener również szybko i sprawnie a efekt super. Bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim!!!”

Ela i Michał

 

 

„Chyba mało kto lubi patrzeć na zdjęcia siebie, a są momenty, do których każdy chce wracać wspomnieniami. My pochłonięci przygotowaniami do ślubu o fotografie przypomnieliśmy sobie dzień przed uroczystością. Znajoma poleciła Piotra i tak po krótkiej rozmowie telefonicznej byliśmy już spokojni, choć nie widzieliśmy jego prac wcześniej. Piotr jest punktualnym i przede wszystkim bardzo ciepłym człowiekiem, podszedł do nas indywidualnie. Skupiliśmy się na przeżywaniu tego dnia, a poza naszą świadomością powstawały kolejne strony albumu. Nie sztuką zrobić zdjęcie, gdy każdy jest poinstruowany jak stanąć i co robić. Sztuką było uchwycenie tych kilku chwil, gdzie każdy uśmiech i każda łza pojawiały się nagle. Miło będzie wracać do tak pięknych zdjęć. I miło było zdać sobie sprawę, że lubimy siebie na tych zdjęciach. Piotrze, dziękujemy!”

Marlena i Daniel

 

 

„Wszystkim gorąco polecamy Piotra Kępę. Jeżeli mają Państwo wątpliwości co do wyboru fotografa na ważną uroczystość, to jako Młoda Para, która również miała ten problem, możemy bez namysłu powiedzieć: Można brać w ciemno! Piotr ma profesjonalne podejście do tego co robi i przekłada się to w zupełności na efekt jego prac. Jest bardzo pogodnym człowiekiem i swoim podejściem na pewno zachęci do wspólnych zdjęć nawet najbardziej opornych na fotografowanie. Wszystko odbywa się w bardzo miłej atmosferze, co sprawia, że na każdym zdjęciu można znaleźć szczery uśmiech. W trakcie ważnego momentu uroczystości, gdy cała uwaga skupia się na Młodej Parze, Piotr doskonale poradził sobie z wykonaniem zdjęć w świetnych ujęciach, ale jednocześnie wykonywał swoją pracę w bardzo dyskretny sposób. Całość zdjęć wyszła pięknie – dobre ujęcia, super jakość, a co do ilości – nie ma takiego albumu, który mógłby je pomieścić:) Dlatego polecamy Piotra każdej Młodej Parze i nie tylko. Sami również na pewno skorzystamy z jego usług przy następnej większej uroczystości.”

Ania i Piotr

 

 

„Szukając fotografa mieliśmy na myśli kogoś kto uwieczni na zdjęciach ten nasz najważniejszy dzień i jednocześnie uchwyci ulotność momentów z dnia naszego ślubu – tak właśnie było z Piotrem. Zdjęcia są pełne czaru uroku i niepowtarzalności… i będziemy do nich wracać nie tylko w długie zimowe wieczory…;) każdą wolną chwilę spędzamy na oglądaniu naszych zdjęć – są fantastyczne. Oglądając je przeżywamy na nowo każdą chwilę naszego ślubu. Na każdym zdjęciu widać emocje i radość chwili. Dzięki za wariacki plener i efekt końcowy. Albumy wykonane są profesjonalnie, zresztą to nie tylko opinia nasza, ale i całej rodziny oraz znajomych, którzy mieli okazję oglądać nasz album ślubny. Zdjęcia zrobiły ogromne wrażenie i już wiemy kto będzie w przyszłości zatrzymywał w obiektywie ważne dla nas chwile. Dziękujemy bardzo za to ze byleś z nami i ze swoim uśmiechem i humorem pomagałeś nam się odrobinę odprężyć w tak szalonym dniu. Serdecznie polecamy.”

Justyna i Jarek

 

 

„Na współpracę z Piotrem zdecydowaliśmy się w zasadzie od razu – po obejrzeniu prac wiedzieliśmy, że to jest to i że właśnie tak wyobrażamy sobie naszą pamiątkę z tego dnia. Zdjęcia są przepiękne. Zarówno te z uroczystości zaślubin i pleneru są profesjonalne a jednocześnie spontaniczne i przemyślane. Piękne fotografie oddają w pełni barwy przyrody, radość i emocje towarzyszące nam i naszym gościom oraz podkreślają wyjątkowość tego najważniejszego dla nas dnia, będącego początkiem wspólnego życia. Plener był wspaniałą przygodą, którą będziemy długo wspominać. Zdjęcia będą cudowną pamiątką, do których z pewnością często będziemy zaglądać. Serdecznie dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów.”

Nadia i Jakub

 

 

„Ślubne emocje już opadły, a my Ciągle wracamy do tego dnia oglądając Twoje zdjęcia Chcielibyśmy Ci serdecznie podziękować za uwiecznienie naszego ślubu i profesjonalną sesję zdjęciową. Mieliśmy małą burzę mózgów wybierając miejsce na plener spośród propozycji, które nam zaproponowałeś. Wszystkie były super! No i dziękujemy za albumy, które niedawno pokazaliśmy naszym znajomym, są zachwyceni. Rodzice z kolei swoimi albumami chwalą się przed swoimi dalszą rodziną i znajomymi. To był świetny pomysł! Po prostu fotograf godny polecenia…”

Justyna i Daniel

 

 

„Jeżeli ktoś szuka dobrego fotografa na najważniejszy dzień swojego życia to szczerze i z całego serca polecamy Pana Piotra. Pełen profesjonalizm, ciekawe pomysły na zdjęcia no i efekt końcowy powalający! Zdjęcia wyszły jak z bajki, a plener przeszedł nawet nasze oczekiwania. Zdjęcia były naprawdę niesamowite. Pan Piotr to genialny fotograf, który potrafi wydobyć wszystko co najlepsze z danej chwili i uchwycić to na zdjęciu. Oprócz dobrego oka i i ciekawych pomysłów na zdjęcia dba jeszcze o to, by Młoda Para była w pełni zadowolona z jego pracy. Gdy poprosiliśmy by pomógł nam zorganizować plener, podsyłając tylko kilka fotek tego jak chcielibyśmy by to wyglądało od razu się tym zajął i znalazł śliczne miejsce na zdjęcia. No i jeszcze pięknie zrobione i oprawione foto albumy, którymi do dziś zachwycają się nasi znajomi a dla nas to najpiękniejsza pamiątka. Podsumowując naprawdę gorąco polecamy Pana Piotra i współpracę z nim będziemy bardzo miło wspominać.”

Sylwia i Krystian

 

 

„Stoicie przed dylematem wyboru odpowiedniego fotografa na dzień Waszego Ślubu? …Jeśli tak to fotograf Piotr Kępa – idealny wybór. Jego kreatywność, spontaniczność oraz czujne i wprawne oko potrafiące uchwycić momenty i emocje niedostrzegalne dla innych, a tak istotne w tym wydarzeniu sprawiają, iż zdjęcia zyskują niepowtarzalny klimat , magię oraz indywidualność ,która dla większości Par Młodych jest bardzo istotna. Praca z panem Piotrem to przyjemność, dużo dobrej energii – w tym dniu szczególnie potrzebna ,aby pozbyć się ewentualnego „stresiku” oraz pełen profesjonalizm. Współpraca ta owocuje ogromną ilością jedynych w swoim rodzaju zdjęć, z których wybrane znalazły się w elegancko wykonanej fotoksiążce – znaleźć można ją w ofercie Pana Piotra. Fotoksiążki okazały się oryginalnym prezentem jako podziękowanie dla Naszych Rodziców. Ogólnie byliśmy bardzo zadowoleni z usług Pana Piotra i w przyszłości jak będzie tylko okazja z pewnością ponownie skorzystamy z jego oferty …………. Gorąco polecamy.”

Natalia i Artur

 

 

„Wielkie podziękowania dla naszego fotografa za to, że w tak cudowny sposób uchwycił te najpiękniejsze dla nas chwile. Długo, a nawet bardzo długo szukaliśmy fotografa na nasz ślub, aż w końcu trafiliśmy na talent pana Piotra. To była dobra decyzja. Za każdym razem gdy zaglądamy do albumu łezka kręci się w oku. Oglądając je przeżywamy na nową każdą chwilę. Widać na nich nasze szczęście, miłość, zadowolonych gości, których tak bardzo chcieliśmy mieć uwiecznionych na zdjęciach. Pan Piotr spełnił nasze oczekiwania, wszystkie nasze „zachcianki”, zachowując przy tym takt i wyczucie. Zdjęcia są śliczne, jeszcze raz dziękujemy.”

Kamila i Łukasz

 

 

„Na wybór Piotra jako fotografa uwieczniającego dzień naszego ślubu zdecydowaliśmy się bez wahania. Spodobały nam się zarówno Jego dotychczasowe dokonania jak i podejście do klienta. To prawdziwy fachowiec, który kocha i czuje to co robi, a nie tylko „zalicza” kolejne zlecenia. Podczas uroczystości Jego aparat był wszędzie tam gdzie być powinien, choć nikt tak na prawdę tego nie widział. Dodatkowa sesja plenerowa została zorganizowana świetnie. Byliśmy bardzo zadowoleni z jakości całej pracy i bardzo miło ją wspominamy. Polecamy Piotra wszystkim przyszłym młodym parom!”

Katarzyna i Krzysztof

 

 

Miło nam że jesteście na naszej stronie. Jeżeli chcecie podjąć współpracę lub macie jakiekolwiek pytania, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Wami i przedstawimy ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Jesteśmy także pod wskazanym numerem telefonu. Zapraszamy do kontaktu.

 

Telefon : 692 077 620

e-mail : piotr@pkfoto.com.pl