692 077 620 piotr@pkfoto.com.pl

Cześć, parę słów o mnie

„Fotografia nie jest związana z patrzeniem lecz z czuciem. Jeżeli nie czujesz nic w tym na co patrzysz, nigdy nie uda ci się sprawić, aby ludzie patrząc na twoje zdjęcia cokolwiek odczuwali.”            Don McCullin

(Są chwile ulotne – złap je) „carpe diem – korzystaj z każdego dnia, nie marnuj mijających chwil; dosłownie: chwytaj dzień” – więc weź aparat w dłoń i uchwyć tę chwilę może się więcej nie powtórzyć.

 

Takimi mottami się kieruję robiąc zdjęcia. Są dni piękne i ważne. Są smutne i doniosłe. Ważne jest by móc je wspominać. To momenty z życia uchwycone w ułamku sekundy. Momenty wzruszeń radości i zabawy. Zdjęcie pozwalają przeżyć wszystko na nowo. Pozwólcie bym to ja, miał zaszczyt wykonać dla Was tę pamiątkę i uczestniczyć w tych najważniejszych chwilach.

Fotografia to moja pasja i hobby. Odkąd pamiętam aparat fotograficzny zawsze mi towarzyszył. Zacząłem swoją przygodę od z fotografią od aparatu zenit. Wspaniały sprzęt, który otworzył mi drzwi do magicznego świata fotografii. Następnie był aparat Minolta, Pentax. Teraz wykonuję zdjęcia profesjonalnym sprzętem pełnoklatkowym aparatem NIKON który daje wiele możliwości. Oprócz ciągłego samokształcenia, ukończyłem kursy fotograficzne, które poszerzyły moją wiedzę. Zdaję sobie sprawę, że fotografa ślubnego, którego Państwo szukają nie da się poznać poprzez stronę internetową, nawet przez zakładkę „O mnie”. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest wspólne spotkanie i swobodna, miła rozmowa.

                                                                                   Piotr Kępa

Miło nam że jesteście na naszej stronie. Jeżeli chcecie podjąć współpracę lub macie jakiekolwiek pytania, prosimy o skorzystanie z poniższego formularza kontaktowego. Skontaktujemy się z Wami i przedstawimy ofertę dostosowaną do Waszych potrzeb. Jesteśmy także pod wskazanym numerem telefonu. Zapraszamy do kontaktu.

 

Telefon : 692 077 620

e-mail : piotr@pkfoto.com.pl